שמי קרן בורמן - בן איתי.
מתמחה בטיפול בנשים, תינוקות וילדים באמצעות ארומתרפיה, עיסוי ופרחי באך.
תומכת בנשים החל משלבי ההכנה להריון דרך ההריון והלידה ובטיפול בילדים בדרך טבעית.
את הסמכתי קיבלתי מבי"ס מדיסין ובי"ס ברושים וכן למדתי תחת עידית חן ואצל גילה רונאל בבי"ח לניאדו.

איך כל זה התחיל...
את חיי המקצועיים התחלתי כמתכנתת ומנהלת פרויקטים בחברות הייטק.
עם לידתה של בתי הבכורה, הבנתי שהיעוד והאושר שלי נמצאים במקום אחר. היה לי ברור שאת אורי אגדל בדרך טבעית ככל האפשר. בחיפושי אחר דרכים אלטרנטיביות לטיפול בבעיות הינקות שלה, לחיזוק מערכת החיסון שלה ולסיוע לה בהתפתחות טבעית, מצאתי את הארומתרפיה ועיסוי התינוקות. ככל שהתנסיתי יותר גיליתי כי ניתן לפתור את מרבית התחלואים והמיחושים באמצעים טבעיים.
בעקבות ההארה הזו עשיתי שינוי בחיי והתחלתי ללמוד רפואה משלימה. כיום אני דולה ומטפלת ברפואה טבעית ואין דבר הממלא אותי יותר מאשר לדעת כי אני באמת מצליחה לעזור לאנשים להרגיש טוב יותר. אני מאושרת כאשר מטופלים מבינים שהם יכולים לעזור לעצמם באמצעותי.
הסיפוק האמיתי מבחינתי הוא טיפול בילדים - כשהתחלתי לטפל בילדים בארומתרפיה ובפרחי באך וראיתי איך הם מגיבים לטיפולים הבנתי שאני במקום הנכון. סבל של ילד, בין אם הוא פיזי או נפשי (ואנו כבר יודעים באופן מוחלט שהדברים קשורים) הינו דבר שניתן להקל עליו באופן משמעותי באמצעים טבעיים שאין להם תופעות לוואי והשלכות ארוכות טווח. הורים רבים אינם מודעים מספיק ליכולות הרפואה האלטרנטיבית בכלל והארומתרפיה בפרט. החזון שלי הוא להביא את הטיפול הטבעי למודעות כך שהורים יטפלו בילדיהם בצורה הוליסטית וטבעית ככל האפשר.